Школа вчителя 2 класу

 НОВА УКРАЇНСЬКА  ШКОЛА

 

Завдання для 2-го класу Нової української школи (НУШ)

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання до всіх тем другого класу Нової української школи (НУШ).

Дивіться також: Завдання для 1-го класу Нової української школи.

"Піжамна вечірка в НУШ" або "Новорічні дива" у 2-В класі". Сьогодні у нашому класі панувала домашня затишна атмосфера. Учні,класний керівник Войтович О.С. та вчитель- асистент Шпаченко А.А. одягнули свої улюблені піжамки та навчались граючись, розважались навчаючись (smiley) Тут були: * показ мод; *танок з подушками; * новорічна математика з лего та Дідом Морозом; *іменник з "новорічним настроєм". Також виготовляли цукерку на ялинку, створювали ялинку з конструктоа лего. Діти із задоволенням виконували всі завдання та шукали листи- підказки . Родзинкою " Піжамної вечірки" було пробивання великої кулі з блискітками та маленькими кульками. А біля новорічного каміна на діток чекав солодкий сюрприз. Класний керівник Войтович О.С. щиро вдячна батькам за допомогу в організації та проведенні свята. Емоцій було багато!!!
https://svitdovkola.org/metodic

http://helpinformatik.net.ua/publication.php?doc=method-kop&cat=19&id=833

 Спеціально розроблені відеофільми і слайд-шоу 

(http://www.microsoft.com/ukraine/shodynky/)

 Спеціально розроблені відеофільми і слайд-шоу (http://www.microsoft.com/ukraine/shodynky/)  Спеціально розроблені відеофільми і слайд-шоу (http://www.microsoft.com/ukraine/shodynky/)  Комплект програм Gcompris  (http://gcompris.net/index-ru.html)    Комплект програм Gcompris  (http://gcompris.net/index-ru.html)    Комплект програм Gcompris  (http://gcompris.net/index-ru.html)    Комплект програм Gcompris  (http://gcompris.net/index-ru.html)   Клавіатурний тренажер RapidTyping(http://www.rapidtyping.com). Клавіатурний тренажер RapidTyping(http://www.rapidtyping.com). Клавіатурний тренажер RapidTyping(http://www.rapidtyping.com). Клавіатурний тренажер RapidTyping(http://www.rapidtyping.com). Середовище створення проектів Scratch(http://scratch.mit.edu).  Середовище створення проектів Scratch(http://scratch.mit.edu).  Середовище створення проектів Scratch(http://scratch.mit.edu).   Графічний редактор Tux Paint (http://tuxpaint.org).  Графічний редактор Tux Paint (http://tuxpaint.org).  Графічний редактор Tux Paint (http://tuxpaint.org).

www.teacher.in.ua - Український освітній портал. Є розділ, присвячений початковій школі.
yrok.at.ua - Сайт вчителів початкових класів. Конспекти уроків, виховних заходів, статті
myclass.at.ua - Сайт вчителя початкових класів школи №118 міста Кривий Ріг. Скарбничка вчителя. Законодавство. На допомогу вчителю. Психологічні тести для дітей. Робота з батьками тощо.
aura.at.ua - Сайт створено для пошуку однодумців та створення   інформаційно-методичного середовища вчителя початкової школи
www.nachalka.com.ua - Всеукраїнський портал  «Початкове навчання»
teacher.at.ua - Розробки уроків з різних предметів, додатковий та цікавий матеріал для проведення батьківських зборів, методична допомога учителям у роботі, співпраця, допоміжний архів, заняття з майбутніми першокласниками , конспекти підготовчих занять.
zinoveva.ucoz.ru - Сайт учителя початкових класів Зінов'євої Марини Петрівни (персональний сайт)
elena13.ucoz.ru - Сайт учителя початкових класів П'ятих Олени Іванівни ЗОШ №13 м. Соледар Донецької області
slovogray.narod.ru - Дитячі вірші, ігри, оповідання, казки, загадки, скоромовки, каламбури, дражнилки. 
posnayko.com.ua - Дитячий журнал «Пізнайко» 
http://www.igraemsa.ru/ - сайт игр для детей "Играемся" 
На цих сторінках - розгорнуте поурочне планування, яке дає уявлення про зміст посібника та пропоновану систему викладання предмета, та конспекти уроків №3 і №4 (тема "Складові комп'ютера").- Переглянути сторінки
Фізкультпаузи в початковій школі на уроках з використанням шкільних нетбуків- Переглянути матеріалhttps://docs.google.com/file/d/0BzdRgSB0DjK3OFRGZGdQbENrdGs/edit?usp=sharing

НОВІ ОСВІТНІ ОРІЄНТИРИ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ В 2 КЛАСІ (інформаційний бібліографічний список)- Переглянути матеріали

Немає коментарів:

Дописати коментар